Wideoprojekty (COVID-19)

W ramach kompleksowej obsługi umożliwiamy Państwu prowadzenie dowolnego projektu (audyt, wdrożenie dokumentacji, szkolenie, obsługa inspektora ochrony danych, inne) z uwzględnieniem wideokonferencji.

Zachęcamy do tej formy realizacji projektu, która gwarantuje bezpieczeństwo oraz obniża koszty usługi. Gdyby wideokonferencja nie była przez Państwa preferowana, projekt możemy przeprowadzić następującymi kanałami: telefon, korespondencja e-mail, ankiety oraz formularze audytu.

Na potrzeby prowadzenia wideokonferencji wykorzystujemy usługę Microsoft Teams. Jest ona dostępna przez przeglądarkę internetową, w formie programu, który mogą Państwo zainstalować na swoim komputerze, jak i w formie aplikacji na urządzenia mobilne. Aby dołączyć do organizowanej przez nas wideokonferencji nie muszą Państwo posiadać konta w usłudze Microsoft 365 – do tego celu wystarczy jedynie zainstalowana na urządzeniu mobilnym lub otwarta w przeglądarce internetowej usługa Teams, stały dostęp do Internetu oraz kamera internetowa i mikrofon. Po ustaleniu dogodnego terminu wyślemy Państwu link, za pomocą którego będą mogli Państwo wziąć udział w zaplanowanej wideokonferencji. Jeżeli nie chcą Państwo udostępnić nam swojego wizerunku podczas wideokonferencji – wystarczy kliknąć „wyłącz kamerę”.

Skontaktuj się z nami

Wykonaj pierwszy krok do osiągnięcia zgodności z RODO/GDPR.
Zadzwoń, przyjdź do biura albo wyślij wiadomość!

biuro@ochronadanych-as.pl

+48 22 213 92 81

Menu