Referencje

Mamy czym się pochwalić i to robimy. Od lat obsługujemy takie organizacje jak: Zepter, Port Lotniczy Gdańsk, DAX Cosmetics, Nice Polska, Fourpoints by Sheraton, House of Skills, ZASP. Zachęcamy do lektury referencji, rekomendacji i listów polecających AllSafe. Jesteśmy przekonani, iż Twoja organizacja niebawem dołączy do grona naszych zadowolonych klientów.

Wybrane referencje

Usługi firmy AllSafe są wykonywane w sposób profesjonalny. Personel spółki służy nam pomocą we wszelkich sprawach związanych z ochroną danych osobowych.

Kierownik działu obsługi pacjentów, LIFE Institute sp. z o.o. sp.k.

Wyrażamy zadowolenie ze współpracy z firmą AllSafe, którą możemy śmiało polecić jako profesjonalnego i rzetelnego partnera w dziedzinie ochrony danych osobowych. Usługi oferowane przez firmę AllSafe reprezentują najwyższy poziom.

Marketing Manager, NICE Polska sp. z o.o.

Z pełnym przekonaniem możemy polecić AllSafe sp. z o.o., z którą współpracujemy od kilku lat. Firma wyróżnia się bogatą wiedzą i doświadczeniem w problematyce ochrony danych osobowych, umiejętnością zrozumienia potrzeb oraz kultury organizacyjnej naszej spółki, jak również zdolnością do sprawnego planowania i realizacji poszczególnych zadań. Z tego powodu możemy polecić jej wsparcie w zakresie ochrony danych osobowych.

Inspektor Ochrony Danych, Port Lotniczy Gdańsk sp. z o.o.

Jesteśmy zadowoleni z wieloletniej współpracy i kompleksowego podejścia do zagadnień ochrony danych osobowych, dlatego rekomendujemy Państwu usługi firmy AllSafe.

Prezes Zarządu, Kancelaria Prawniczo-Brokerska „ADVERSUM” sp. z o.o.

Chcemy potwierdzić naszą satysfakcję ze współpracy z firmą AllSafe. Profesjonalizm i zaangażowanie zespołu wywarło na nas pozytywne wrażenie.

HR Specialist, Fourpoints by Sheraton Warsaw Mokotów

Cenimy sobie stałą współpracę z firmą AllSafe i z pewnością będziemy kontynuować nasze relacje.

Kierownik działu personalnego, DAX Cosmetics sp. z o.o.

Pragniemy niniejszym serdecznie podziękować firmie AllSafe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością za dotychczasową współpracę. Współpraca z AllSafe sp. z o.o. przekroczyła nasze oczekiwania, przebiegała bez zastrzeżeń, a dokumentację z zakresu ochrony danych osobowych przygotowano zgodnie z umową, sprawnie i terminowo.

Prezes Zarządu, SCHUNK INTEC sp. z o.o.

Firma AllSafe to solidny partner wykonujący powierzone zadania w sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowaniem.

Prezes Zarządu Alfa Group sp. z o.o.

Współpraca z AllSafe sp. z o.o. jest bardzo satysfakcjonująca. Firma udziela stałego wsparcia naszym pracownikom i służy należytą pomocą w sprawach związanych z ochroną danych osobowych.

Dyrektor ds. rozwoju, Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma sp. z o.o.

Współpraca z firmą AllSafe układa się świetnie. Mamy poczucie profesjonalnej obsługi i zrozumienia naszych potrzeb. Połączenie z efektywności i doświadczenia zespołu dało kolejnego, zadowolonego klienta.

Członek Zarządu, Fundacja SCOLAR

Skontaktuj się z nami

Wykonaj pierwszy krok do osiągnięcia zgodności z RODO/GDPR.
Zadzwoń, przyjdź do biura albo wyślij wiadomość!